Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 15:45
 
Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi Öğretmenleri Almanya'da!!
Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi Arge birimi tarafından yürütülen AB proje çalışmaları kapsamında okulda görevli 6 öğretmen Almanya’da bir hafta süreyle eğitim aldı.
Eğitim Haberi


Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi Arge birimi tarafından yürütülen AB proje çalışmaları kapsamında okulda görevli 6 öğretmen Almanya’da bir hafta süreyle eğitim aldı.

Avrupa Birliği Gençlik Programları Erasmus projesi kapsamında Gaziosmanpaşa Lisesi idarecileri Müdür Başyardımcısı Ayhan Sancak başkanlığında farklı brançlardan 6 öğretmen, Almanya´nın Lauenburg / Elbe şehrinde "Sözsüz İletişim(Non Verbal Communication)" ve "Dijital Materyallerin Eğitim Ortamındaki Kullanımı(Digital Tools)" konularında proje ortakları olan Finlandiya, Almanya, ve Polonya'dan gelen ekiplerle birlikte eğitim aldı. 

Proje ekibinde Ayhan Sancak, Macaristanlı Eğitim Uzmanı Gergo Kiss tarafından verilen, sözsüz iletişimde beden dili etkililiği kapsamında yapılan etkinliklerin oldukça hareketli ve eğlenceli saatlere zemin oluşturduğunu, ülkelerin kaynaşması noktasında da yararlı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Öte yandan projenin bir sonraki adımının 2 öğretmen ve 6 öğrencinin katılımıyla 20 ila 27 Haziran tarihlerinde Krakow´da gerçekleştirileceği bildirilirken, projeye dahil tüm eğitimci ve öğretmenlerin Ekim ayında Türkiye'de de misafir edileceği bilgisi paylaşıldı.

Kaynak: Editör: Dursun Ekrem ER
 
Etiketler: Tokat, Gaziosmanpaşa, Lisesi, Öğretmenleri, Almanya'da!!,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Tokat
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 19.06.2019
Bugün
17° - 28°
Perşembe
17° - 28°
Cuma
18° - 29°
Anketler
İstanbul'daki Tokatlılar Oyunu Kime Verecek?
Tokat

Güncelleme: 18.06.2019
İmsak
02:59
Sabah
04:57
Öğle
12:40
İkindi
16:38
Akşam
20:13
Yatsı
22:02
Mobil Uygulamalarımız

Haber Yazılımı