301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 20:19
 
İlker Bekler: "Turhal'ı birlikte inşa edeceğiz!"
Turhal'da seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Ak Parti Turhal Belediye Başkan Adayı İlker Bekler; "Turhal'ı birlikte inşa edeceğiz" dedi.
Siyaset Haberi


AK Parti Turhal Seçim İrtibat Bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen seçim irtibat bürosunun açılış törenine; AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Tokat Milletvekillerinden Av. Yusuf Beyazıt, Av. Mustafa Arslan, önceki dönem Milletvekili Av. Zeyid Aslan, önceki dönem Turhal Belediye Başkanlarından Ali Gözen ve Duran Evren’in yanı sıra İlçe Başkanı Abdullah Ay, Turhal Belediye Başkan Adayı İlker Bekler ve Turhal ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Turhal Öğretmenevi karşısında gerçekleştirilen Seçim irtibat Bürosunun açılış töreninde konuşma yapan AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler; Turhal’ı yeni bir belediyecilik anlayışı ile tanıştıracaklarını belirtti.

Harita Mühendisi İlker Bekler yaptığı konuşmada; “Turhal Seçim Koordinasyon Merkezlerimiz hizmet aşkıyla, yeni bir heyecanla kapılarını sizlere açtı.
Allah’ın izniyle 31 Mart’ta sandığa rahmet yağacak. Turhal yeni bir belediyecilik anlayışı ile tanışacak.

HAYALLERİ OLMAYAN İNSANIN PROJESİ OLMAZ
Belediyecilik gönül işi, AK Parti gönül belediyeciliği yapıyor. Allah'ın izniyle biz de halkımızın desteğiyle gönül belediyeciliği yapacağız. Hayalleri olmayan insanın projesi olmaz. Projesi olmayan insanın hizmeti olmaz. Hizmeti olmayan insanın da gönüllerde yeri olmaz. Biz gönül belediyeciliği diyerek yola çıktık.
Önce insan diyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. Birlikten kuvvet doğar. 17 yıldır anlımız ak, başımız dik. Memleket işi gönül işidir. AK Parti ‘ben değil biz’ diyenlerin partisidir. Biz sizden sadece Turhal’da değil, Tokat’ta ve Türkiye de birinciliği istiyoruz. 

SAHABE RUHUYLA ÇALIŞACAĞIZ
Hz. Mevlana ne güzel söylemiş: ‘Dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım’. Bize düşen iş, Sahabe ruhuyla çalışmaktır. 
Sizinle birlikte, daha huzurlu daha mutlu bir Turhal için yola çıkarken, İşimiz gücümüz hizmet dedik. Kalkınma yerelde başlar, hiç durmadan gece gündüz çalışacağız, gönül belediyeciliği için bir kez daha desteğinizi bekliyoruz.
İnsanımızın daha güzel bir Turhal’da yaşaması, huzurlu ve mutlu olmasının gayreti içerisinde olacağız. Dışarıdan gelen insanların ne güzel şehriniz varmış diyeceği ve sizlerin de gurur duyacağı bir Tokat'ı daha güzel bir şekilde inşa edeceğiz.
Allah nasip ederse 45-50 gün sonra 31 Mart’ta Türkiye için çok önemli olan bir seçimi geçireceğiz. Elbette bu ülke çok seçimler yaptı, insanımız zaman zaman sevinçli zaman zaman sıkıntılı dönemler yaşadı. 2002 yılından bu tarafa da AK Parti iktidarı ile birlikte hakikaten ülkemizin insanı refah içerisinde yaşıyor. Elbette daha gidilecek çok yol ve yapılacak çok İş var.
Bugün ben burada Turhal’ın her mahallesinden hemşerilerimi, kardeşlerimi, dostlarımı görüyorum. Sizler ne kadar güçlü olursanız bizlerde o kadar güçlü oluruz. Siz bize ne kadar sahip çıkarsanız biz geleceğe o kadar emin adımlarla yürürüz.
Biz vatanını, bayrağını, toprağını seven insanlarız. Hele hele Turhallılar ülkesini vatanını seven insanlardır. Son 4 yılda teröre en fazla Turhal ilçemizden şehitler verdik. Bizim insanımız cepheye gitmekten de korkmaz şehit olmaktan da korkmaz. Böyle asil insanların olduğu bir memleketin evlatlarıyız.

‘Ben’ DEĞİL ‘BİZ’ OLACAĞIZ
Bizler yılmadık, durmadık Cumhurbaşkanımızın etrafında sıra dağlar gibi durduk. Gece gündüz demedik ve bugüne kadar tüm seçimlerde hem Türkiye'de hem de Turhal da destanlar yazdık.
Hamiyetperver insanımız Turhal’da 31 Mart’ta kendine yakışanı yapacaktır. Hem partimizi hem ilçemizi en büyük zaferle taçlandıracaktır. Bizim buna inancımız sonsuzdur.
Turhal’ın ihtiyaçlarını biliyoruz. ‘Ben’ değil ‘BİZ’ olacağız. Turhalımızı birlikte el ele gönül gönüle yöneteceğiz. Huzurlu ve mutlu bir Turhal için hep beraber çalışacağız. 31 Mart’a kadar sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sizlerin destekleri ile 1 Nisan sabahında inşallah yeni bir aşkla, yeni bir heyecanla yeni bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza başlayacağız. Turhal’ı birlikte inşa edeceğiz.
Geleceği birlikte inşa etmemiz için, hepimiz için, her açıdan daha sağlıklı bir yaşam oluşturabilmemiz için daha çok işimiz var. 
Var mısın Turhal, geleceği birlikte inşa etmeye?

AK Parti Turhal Seçim Koordinasyon Merkezimizin ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.
Kuruluşumuzdan bugüne AK Parti Turhal İlçe Başkanlığımızda görev yapan, güç katan hanım kardeşlerimize, gençlerimize ve teşkilatımızdaki tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Açılış törenimize teşrif eden AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'a, Milletvekillerimiz Av. Yusuf Beyazıt'a, Av. Mustafa Arslan'a, önceki dönem Milletvekilimiz Av. Zeyid Aslan'a, önceki dönem Turhal'a hizmet eden Belediye Başkanlarımıza, bizlere desteklerini ileten Turhallı hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

TURHAL KARARINI VERMİŞ!

Turhallıların yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşma yapan AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat; “Bizim tek bir derdimiz var, o da Rabbimizin rızasına uygun görev yapmak. Turhal Kararını Vermiş. Böylesine güzel bir katılım için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye’mizde, Turhalımızda huzur ve mutluluk içerisinde yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimize ülkemiz içerisinde yaşamış olduğumuz huzuru düşünerek hareket edelim. Partimize destek verelim. İnşallah önümüzdeki dönemde de hep birlikte Turhal için beraberce yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Açılışta konuşma yapan AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt; “Turhal ilçemizde Seçim çalışmalarımızın koordinasyonlu ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Elhamdülillah, Belediye seçimlerinde Turhal da adayına sahip çıkarak AK Parti Belediyeciliğiyle büyümeye, gelişmeye ve kalkınmaya devam edecektir” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Turhal Seçim İrtibat Bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör: Dursun Ekrem ER
 
Etiketler: İlker, Bekler:, "Turhal'ı, birlikte, inşa, edeceğiz!",
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Tokat
Hafif Kar Yağışlı
Güncelleme: 24.01.2020
Bugün
-2° -
Cumartesi
-8° -
Pazar
-4° -
Anketler
İstanbul'daki Tokatlılar Oyunu Kime Verecek?
Sayfalar
Tokat

Güncelleme: 18.01.2020
İmsak
06:18
Sabah
07:47
Öğle
12:49
İkindi
15:19
Akşam
17:41
Yatsı
19:04
Mobil Uygulamalarımız

Haber Yazılımı